Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJoomPlu has a deprecated constructor in /var/www/html/org.lumina.fpc/plugins/content/joomplu/joomplu.php on line 26

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentAllVideoSharePlayer has a deprecated constructor in /var/www/html/org.lumina.fpc/plugins/content/allvideoshareplayer/allvideoshareplayer.php on line 17

Camerista hotel - Roman - Seria 3 - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 03 Octombrie 2015, la Hotel Royal din Roman.

ADOBRITEI ANDREI
BARTICEL ANTOANELA
BLAJ LARISA
BROS LAURA
COSTEA MARIA
DRAGUSANU DANA MIHAELA
GUSA SIMONA ELENA
HOCIUNG RADU CRISTIAN
ILINCA FLORIN CATALIN
IVASCU DANIELA
IVASCU MARIA ANDREEA
IVASCU NECULAI
LEFTER IRINA CORNELIA
MARELE MIHAELA CERASELA
MUNTEANU CODRIN ALEXANDRU
MUNTEANU CORINA
NAPARLICA PAUL LUCIAN
NEGRU LACRIMIOARA
NEAGU PAUL VALERIAN
NECHITA IOAN CIPRIAN
PASCARIU CRISTINA MADALINA
PETRISOR BOGDAN
SUMANARU ADRIAN
SUMANARU DANIELA MARCELA
TOMA MIHAELA
ULEA FLORIN EUSEBIU

Cofetar - Braila - Seria 3 - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 03 Octombrie 2015, la Hotel Traian din Brăila.

ALEXANDRU MARIANA
ALEXANDRU TITU FANEL
BUZATU ALEX
BUZATU CIPRIAN
BUZATU IULIANA
COSTIN ANGELA MONICA
DOAGA SAFTA
DONIE LUMINITA
DOROSIN MARCELICA
EAVAZ ANA MARIA
GAVRILA GINA SORINA
GAVRILA NICOLAE
GHEORGHE STELUTA
GROSU LILIANA
IORDACHE DANIELA
ISTRATE MARIA
DAVID STELUTA
MIHAI MARIANA IULIANA
MIHOCIU MIHAI NELU
NAUMOF MIRCEA
PANDELA LAURA SIMONA
POPA ELENA
SAMPETRU VIORICA
SAVA TITA
SAVA VALENTIN SORIN
SIGHINAS CRISTINICA
TARACHIU MARIANA
TURTOI EUGENIA

Baby-sitter - Targoviste - Seria 3 - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 03 Octombrie 201, la sediul Universității Valahia Târgovişte.

ANCA GABRIELA
ANGHELACHE CLAUDIA
BUCUR ELENA NICOLETA
CONSTANTIN STELIAN
CORNEA GEORGETA
CUTA DANIELA
DESPA IONUT ALEXANDRU
DESPA IULIANA
DOLANESCU GEORGIANA
DRAGAN GEORGETA
DRAGOMIR BIANCA MARTA
DUTA IOANA ALEXANDRA
GHIBURCEA NICULIN
GRECU CRISTINA
IANCU ANC
ION BRANDUSA ELENA
JOITA ELENA COSMINA
LIXANDRU MARIA
MATEUCA GEORGIANA ELENA
MINDRILA ELENA
NEDELCU CARMEN MARIA
NICOLAE ELENA DIANA
PREDA RALUCA ANDREEA
SIBIANU ANCUTA NICOLETA
TRIFU ALINA ELIZ
UNGUREANU CLAUDIA
VLAD ALINA VALENTINA
ZIDARU BIANCA ELENA

Lucrator in comert - Targoviste - Seria 3 - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 03 Octombrie 2015, la sediul Universității Valahia Târgovişte.

ABDULA MARIAN
ANDREI IULIA RAMONA
BADEA IONELA CONSTANTA
BUSUIOC MARIAN LIVIU
CALIN ALEXANDRU CATALIN
CALIN ANGELO FLORIN
CIOINEA ANTONIO LIVIU
CONSTANTIN ELENA
CONSTANTIN GABRIELA
DESPA EUGEN ADRIAN
DRAGUT MARIA CRISTINA
DUMITRA MIHAELA ALEXANDRA
GRIGORE MARIA EMANUELA
LAZAROIU ANDREISI ALIN ALEXANDRU
LAZAROIU ANDREISI GABRIELA ROXANA
MEREORU ELENA
NITU TEODOR
OPREA ROXANA ALEXANDRA
PADURE DRAGOS FLORIN
PETRESCU LILIANA DENISA
POPESCU GABRIELA VALENTINA
SERBAN MIHAI
SIBIANU ADRIAN
STANILA NICULAE
STROIE CONSTANTIN
TANTAR IOANA GEORGIANA
TENE BOGDAN IONUT
VASILE IONUT VINCENTIU

Baby-sitter - Comanesti - Seria 3 - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 03 Octombrie 2015.

AMARIE GEORGETA
BINDILEU ANNY MARY
BIRTALAN MARINELA
BOBEICA ANA MARIA
COJOCARU RITA
COLPOS ANCA
CROITORU NUTA VASILICA
FURDUI MIHAELA
FILIP MARIA
GARGHI FLORENTA
GARGHI NELA
GURAU CARMEN
LAZER CONSTANTIN
LUMINARE ADRIANA
MAGDAN IUSTINA
MERLUSCA LUCICA
MUSAT ALINA
POPA IUSTINA
RUSU BEATRICE MARIA
TERIS ISABELA
TUDOR DANIELA

Lucrator in comert - Comanesti - Seria 3 - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 03 Octombrie 2015.

ABABEI ANA MARIA
ANGHILINII GABRIELA
ATUDORII GIANINA
BALANUCA GABI
CARABAS ANA MARIA
CERNAT FLORENTINA
CHITIMIA ADRIAN
CHIRNOAGA GIGI SILE
COLPOS MARILENA
COVACI LUMINITA
DIRLAU RODICA
DRAGOMIR GINA
DRAGOMIR MARIA
FILIP ANGELA
FODOR GABRIELA
GRAVILUTA GABRIELA
CLANETARIU NICOLETA
ILIE OANA
INSURATELU MARIANA
LAZAR IULIANA
MACADAN VASILICA ANCA
PIRCU GABRIELA DANIELA
ROSU MARIANA
RUSU MARCEL
UNGURASU STEFANIA

Camerista hotel - Turda - Seria 3 - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 03 Octombrie 2015, la sediul Colegiului Tehnic Turda.

AMBRUS MARIA
ARION DOMNICA ELENA
BEC ANGELA MARIA
BOANCA DIANA
CIUNGAN AURELIA
CRISAN ZORICA
CUCEA NADIA PETRUTA
FULOP ERIKA ILDIKO
GAL COSMINA
GHETI VICUTA
HORVATH ANDREEA ELENA
ILEA GABRIELA ANA
IOZSA MARIA
KOSZTA ILDIKO GIZALLA
LASZLO CORINA VILORIA
MARIUTA DORINA
MIHAI EMILIA
MOLDOVAN LUCIA
NEAMT ANA
POGACEAN DEAC CLAUDIA
POP ALEXANDRA
ROTAR CORNELIA DANIELA
SARBU DANIELA
SZABO GYONGYI
SZTOICA ALEXANDRA MARIA
TAPASZTO IREN ILDIKO
VARRO DANIELA EMILIA
VLASA MARIOARA

Administrator pensiune turistica - Braila - Seria 2 - Grupa 1

Cursurile încep Duminica 02 August 2015, la Hotel Traian din Brăila.

BOBIA DORINA
CALU RALUCA
CHIROIU LICA
CIORANU ROXANA
CIUREA DANIELA
CRISTEA MARIAN VICTOREL
DECU DANIEL
DIMIAN ANISORA
GAVRILA ALINA GEANINA
GHERGHISAN MADALINA
GRIGORE CARMEN LILIANA
GUSATU IONICA DANIELA
HAHAIANU ANISOARA
IOAN RAZVAN FLORIAN
MIHAI ANGELICA
MOCIOC ELVIRA
MORARU RALUCA DANIELA
NASTASE MARCEL
NEAGU MONICA
ORZAN IONEL
PANAIT MARCELA
PLAIASU ELENA
PREFIT MIRELA
STANESCU MIHAELA OANA
STERPU FANEL
TANASE IOANA

Administrator pensiune turistică - Turda - Seria 2 - Grupa 2

Cursurile încep Duminica 02 August 2015, la sediul Colegiului Tehnic Turda.

AVRAM VOICHITA
BARTHA IUDIT
BOGATEAN ANDREIA MARIA
BRADU MARIANA-FLOARE
FAGADAR VLAD BOGDAN
FENESAN TUDOR VIDEL
GHIOLTAN CATALIN IULIU
HERTEG ADINA
HORVATH LIANA
MILITARU GABRIELA DANA
MIRON IOANA CLAUDIA
MOCAN SORIN
MURESAN DELIA-RALUCA
MURESAN TUDOR
NISTOR IONEL
PALFI CLAUDIA DANIELA
POP EMIL
PRUTEANU PUSA-DANIELA
ROSCA PATRICIA RAMONA
RUS AUREL
SALCUDEAN DOREL
SARMASAN ADRIAN
STANCIU GINA LUMINITA
SUCIU LIVIU
SUCIU RALUCA VERONICA
RUS SIMONA MARIA
TIMOSCA DORINA MIOARA
TODEA CSILA PIROSCA
TOT ALEXANDRA IRINA
URSU RALUCA DIANA

Administrator pensiune turistică - Turda - Seria 2 - Grupa 3

Cursurile încep Duminica 02 August 2015, la sediul Colegiului Tehnic Turda.

ADI NICOLAE
BALLA EDMUND-NORBERT
BODEA TUDOR-GABRIEL
BOTA AUGUSTIN
DRAGAN IOANA
DRAGOTA VASILE
MEZEI ZSUZSIKA
HANC STEFAN
IUREAN ALEXANDRU ANDREI
KOMUVES VERONICA
LASCAU CRISTIAN ARTHUR
LUPEA OLIVIA- DIANA
MALOS MARIA
MIRON CLAUDIA STELIANA
MOCAN GABRIELA ANA
MORAR ALEXANDRU
PADUREAN LEONTINA
POPA DANIEL-OVIDIU
POPA EDMOND CRISTIAN
RAK ISTVAN
RUS ANAMARIA ALINA
SZABO ANNAMARIA ROZA
SUCIU EMIL FLORIN
SZOLLOSI ANNAMARIA
TASNADI ANA MARIA
VINTILA MIRELA

Administrator pensiune turistica - Roman - Seria 2 - Grupa 1

Cursurile încep Duminica de 02 August 2015, la sediul Colegiului Tehnic "Petru Poni" din Roman.

ANTAL AGNEZA
BALAITA MARCELINA
BALTEANU ALINA PETRONELA
BASTON ANCA
BLAJ CECILIA
BLAJ CRISTIAN VIRGIL
BLAJ ION
BLAJ IONELA
BLAJ MARIANA
BUJOR CRISTINA
COSTEA MARIA
DUMBRAVEANU MARIA
FANDEL FLORIN DANIEL
GHEORGHITA SABINA
ILINCA FLORIN CATALIN
IVASCU MARIA ANDREEA
MACINCA VALERICA
MAHU ELENA FELICIA
MUNTEANU CODRIN ALEXANDRU
NAPARLICA PAUL LUCIAN
NECHITA IOAN CIPRIAN
NICOLAU GABRIELA
PATRICHI IONELA
PAVAL MIHAI ADI
PERCA VERONICA
SUMANARU ADRIAN
VIERU ELENA
ZAHARIA CODRIN

Operator validare date - Targoviste - Seria 2 - Grupa 1

Cursurile încep Duminica de 02 August 2015, la sediul Universității Valahia Târgovişte.

ANTONESCU EUGEN
APOSTESCU FLORINELA
BRATU ALEXANDRA
BUCUROIU FLORICA
CIOINEA MIRELA
CUŢA LIVIA
FLOREA GEORGE
LAMBUŢĂ CARMENUŢA
MIHALACHE CARMEN
MIHART DANIELA
NICOLAE SIMONA
NIŢA LOREDANA
OPREA CAMELIA
PĂUNESCU MARIANA
RADU NICOLETA
RĂDUCANU PETRE
RUSU MARIANA
SIBIANU VASILICA
SIMION DORINA
STAN HARITON
STAN VASILICA
STĂNESCU LAURENŢIU
VIŞAN MARIANA
ZEPIŞI CORNEL

Operator validare date - Braila - Seria 2 - Grupa 1

Cursurile încep Duminica de 02 August 2015, la Hotel Traian din Brăila.

AVRAM PATILUDIS MAGDALENA
BASTIUREA LILIANA
BRATU RODICA
CALIN AURELIA GABRIELA
CALUGARU PAULINA
CHIRICA RADIAN
DIMIAN CRISTIAN
DRAGAN IULIANA
DRAGOS GABRIELA
DUTU MARIOARA
GAITA VASILICA
GUSATU MARIUS
JIRU STERE
MACAU CORNELIA
MANDACHE MARILENA
MAXINEANU TUDOREL DANUT
MUNTEANU DANIELA
NASTASE RADU
OBREJA MIHAELA
PARASCHIV SERGIU
PASCU MIHAELA
PAVEL TRAIAN
ROMAN ELENA
SOTIL MIHAELA
TABACARU CRISTINA
TABACARU MIHAELA
TRENCHEA AURELIA CRISTINA

Lucrator in comert - Turda - Seria 1 - Grupa 1

Cursurile încep Duminica 06 Iunie 2015, la sediul Colegiului Tehnic Turda.

BODEA ELVIRA
BOIA MARIUS-AURELIAN
BOIA RAZVAN
CIOTLAUS GEORGE-ADRIAN
COZMA ALINA-GABRIELA
GYORI GIZELA
JAC DANIELA-DORINA
HUDREA HOREA
HORVATH ARPAD
MAJOR DANIELA
MOLDOVAN ADRIAN
NAGYOȘI ECATERINA REKA
POP COSMIN-ADRIAN
PUCA OVIDIU-LUCIAN
RUS NICOLAE
SEBENI CAMELIA-ADELA
SOMBLEA MIHAELA
TODEA IOAN-GABRIEL
TOTHĂZAN CRISTIAN-DANIEL
TOTHĂZAN STELIANA
TRIF OLTITA
VERES CLAUDIA SIMONA

Camerista hotel - Turda - Seria 1 - Grupa 1

Cursurile încep Duminica 06 Iunie 2015, la sediul Colegiului Tehnic Turda.

ANTAL ERIKA
BOCOS SIMINA - COSMINA
BUCUR EMILIA-MARIA
CADAR CRISTINA GEORGETA
CĂBULEA MARCELA
CALIN ANCA - CRISTINA
CHIRICA CORNELIA
DREVARIU CRISTINA - MARINELA
FIȚI MARINELA - EUGENIA
FEURDEAN DENISA-RAMONA
IANOSI ADELINA-MARIA
ILEA SANDA GAROFITA
KOSZTA ANNA-TERI
MOLDOVAN IOANA
MICLAUS ANDREEA - MARIA
PARTILA DOLFINA-SIMONA
POP STELIANA SEMIDA
PODAR MIHAIELA-ALINA
POP ALEXANDRA
POPA MIHAELA - ANDREEA
SOCACIU ALINA - DENISA
SALCUDEAN MARIA GEANINA
ȚELINA GABRIELA
VARRO ILDIKO

Camerista hotel - Braila - Seria 1 - Grupa 1

Cursurile încep Duminica 06 Iunie 2015, la Hotel Traian din Brăila.

ANTIPA PANAGHI-DANILĂ
BROASCA VALENTINA
CHELEȘ MARIA-SIMONA
CHIRICĂ LILIANA
CIUPERCA ANGELICA
DATCU STELUTA
DINU MIHAELA
DOGARU LINA
ENACHE VASILICA-MIRELA
GRIGORE MARINICĂ
MARTINESCU IONEL
MOISOIU NICOLAE
NEAGU ALEXANDRU-GABRIEL
NEAGU MARIAN
SANDU STEFAN
STRUNGARIU MARIANA
TRANDAFIR CARMEN-IONICA
TRANDAFIR IONEL
TUDOROIU MONICA-ADRIANA
TURCU VALICA
TURCU VICTOR
TURIAC CRISTINA-VASILICA
TURIAC GINA
TURIAC MARCEL
URIE FLORENTINA-NICOLETA

Camerista hotel - Braila - Seria 1 - Grupa 2

Cursurile încep Duminica 06 Iunie 2015, la Hotel Traian din Brăila.

BĂDICĂ AURELIA
BRATU DIDINA
BRATU VALERICA
CHILIFTOIU FRUSINA
COJOCEA DANIELA
CRACIUN TUDORITA
CRISTEA IONELA
DINICU FLORICA
GARETE DANIELA
IORDACHE LUIZIEA
JALAVEANU NEAGA
KHATTAK MOHAMMAD ZEESHAN
MARDARE ILIE-SOTIR
MATEI MARIA
MIHAI ADINA
MOCANU CARMEN-ROXANA
OLTEANU CAMELIA
PANAIT MIHAELA-CORNELIA
PANAIT NELU
PAPUC RODICA
POPOVICI PETRUȚA
RAILEANU SIMONA-MARIA
TUDORIE EUGEN-GABRIEL

Operator validare date - Roman - Seria 1 - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 05 Iunie 2015, la sediul Colegiului Tehnic "Petru Poni" din Roman.

ADĂSCALIŢEI GABRIEL
ANITEI BIANCA ROXANA
BACIU CLAUDIU CONSTANTIN
BACIU MIHAELA CECILIA
BARBA NOUA ALIN CONSTANTIN
BEJAN BOGDAN ADRIAN
CERCEL MANUELA LILIANA
COSTEA ELENA CAMELIA
DIACONU IOAN
DUMITRASCU ELENA CRINA
GHINET MARIA
HANGANU IULIAN
HORODNICEANU MARIA
IRIMIA IULIAN
LAZAR GABRIELA
IGNEA CIPRIAN
MURARU VALI MARICICA
PÂRVU CHIRILA ANTONIO
PETROSANU GABRIELA CRISTINA
PRICOPE IONELA DIANA
ROBU ADINA MARIA
SAVA LUDMILA
SBERA ALINA PAULA
SBERA ANDREI MIHAI

Lucrator in comert - Roman - Seria 1 - Grupa 1

Cursurile încep Duminica 06 Iunie 2015, la sediul Colegiului Tehnic "Petru Poni" din Roman.

ALEXANDROAIA GABRIELA-ELENA
CĂLIANU-IORGA AUREL
CĂLIANU-IORGA MIHAELA-CLAUDIA
CHELARU MARIA-MIRELA
CIOBANU LAURENŢIU
CLAPA GHEORGHE
CORDUNEANU ION
FARCAŞ LIDIA
FLORIŞTEANU LUCREŢIA
GAVRILĂ IULIAN
GOGUŢ RODICA
GOTCA PAULA ANDREEA
GRIGORE PETRU-MARIUS
ISCIUC DOMNICA
JEHALIUC LUMINIŢA
LAZAR GHEORGHITĂ-DANIEL
MANOLACHE MARICICA
MARCOVICI CAMELIA-MARIA
MARTINAŞ SIMONA-ALINA
NĂPÂRLICĂ ALEXANDRINA
OLARU DUŢA
PANICARU OVIDIU
RADU PETRICĂ MARIUS

Lucrator in comert - Targoviste - Seria 1 - Grupa 1

Cursurile încep Duminica de 06 Iunie 2015, la sediul Universității Valahia Târgovişte.

ANTON ANDRUŢA ADELA
BADEA GEORGIAN
BUDAN EUGENIA
CALOFIRESCU RODICA
CONSTANTIN GABRIEL MARIUS
CREŢU CRISTINA
CRISTEA MARIA MADALINA
DINU DORINA-DANIELA
DOBRE IONUT-LAURENTIU
DOBRE CONSTANTIN
DOBRE CRISTIAN-CONSTANTIN
GHENEA DANIELA
IANCU MIRCEA-NICOLAE
ILIE VASILICA
IONESCU ION
IONESCU MARIA
MARIN RODICA
NIŢĂ LUMINIŢA
POPA GHEORGHIŢA
POPA-STANESCU GEORGETA-LAURA
PREDA ELENA-DIANA
RUSU CIPRIAN-ALEXANDRU
STANCU COSTEL-CRISTI
STANCU IOANA-CERASELA
STANCU MARIA

Infirmier - Targoviste - Seria 1 - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 05 Iunie 2015, la sediul Universității Valahia Târgovişte.

ANA GEORGETA
ANTONIU FLORIN SILVIU
BURCEA CRISTINA BEATRICE
CĂLINOIU BOGDAN FLORIN
COMAN ION
COMAN VALENTINA
CONSTANTIN ADRIAN
CRISTEA NICOLETA DIANA
GĂLIE FLOAREA
HUIU ILIE
IANCU AVRAM
ILIE ELISEI
ION COSTIN
LĂZĂRESCU CĂTĂLIN GABRIEL
LĂZĂRESCU MIHAELA-GEORGIANA
MĂRĂCINEANU ADRIAN GHEORGHE
MĂRĂCINEANU CAMELIA
NECULAESCU IONUŢ
NIŢĂ PETRUŢA AURORA
OANCEA GHEORGHE GABRIEL
PREDA CRISTINA LAURA
UDRESCU MIHAIL
UŢA LUCREŢIA

Infirmier - Braila - Seria 1 - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 05 Iunie 2015, la Hotel Traian din Brăila.

CARACATEANU FLORINA
CALIN IOANA
CHISCAN MARIA
CIMPEANU RODICA
CREZTEZ LUCIAN
DOROSIN VIOREL
ENE RODICA
GHEORGHITA SANDA-NITA
GORGOVAN MARIUS
LEOPA CATALIN DAN
MANDA FLORICA
MANDA NICOLETA
MĂCIUCĂ GEANINA
MIHAI CRISTIAN – LEONARD
NACU IONELA-MIRELA
NEAGU MIRELA
PAVEL TUDORIŢA DANIELA
POPA CONSTANTIN
ROSU MIHAELA
ROSU SOSILICA
ŞERBAN FLORINA LOREDANA
STEFAN AUREL
STOICA ELENA OANA
TAUNE MIHAI
TOADER MARIUS FLORIAN

Infirmier - Roman - Seria 1 - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 05 Iunie 2015, la sediul Colegiului Tehnic "Petru Poni" din Roman.

ALEXA DANIEL SĂNDEL
ASTANEI ANA IRINA
BĂLAN DANIELA
CANSCHI DAN MIHAIL
DAMIAN MIHAELA ANA
DĂNCEANU IULIA
ENEA CRISTINA
FLOREA LAURENŢIU CIPRIAN
GRĂJDEANU MARIA CRISTINA
HOLBURĂ IONUT GHEORGHE
LUCA-RENDLER ALEXANDRA
LUNGU MIHAELA
MÂRZA SORINA
MURĂRAŞU VIORELA GEORGIANA
NĂFĂREANU CĂTĂLIN CONSTANTIN
OPINCĂ MARIA ALINA
PÂRVU MIRELA ELENA
PETRICI DORINA
PRISĂCARIU GEANINA
STAFI IONELA LIDIA
TUDOR LAURA RALUCA

Operator validare date - Targoviste - Seria 1 - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 05 Iunie 2015, la sediul Universității Valahia Târgovişte.

ANCA CRINA
BÎRLOG RAMONA MIRELA
COSTEA MIHAELA VASILICA
DESPA ANDREEA VICTORINA
DRĂGAN FLORICA
DUŞĂ MARGARETA
FURTUNA SONIA SOFIA
GHEORGHE ALINA FLORINA
IORGA GABRIELA
LUNGU ILIE ROBERT
LUNGU LOREDANA ELENA
MĂNGUŢA GEORGETA LOREDANA
MATEI ELENA ROXANA
MATEI MIHAI ADRIAN
MATEI NICOLETA CRISTINA
MIHAI DORIN COSMIN
NICULAE MARIANA MONICA
NUŢĂ MIHAELA
POPESCU FLORENTINA LUIZA
POPESCU LIXANDRA
ROTAR ONELA ADRIANA
SAFTA DANIELA RODICA
STEFAN IONEL
TOADER ELENA CRISTINA
TOMA MAGDALENA

Administrator pensiune turistica - Turda - Seria 1 - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 05 Iunie 2015, la sediul Colegiului Tehnic Turda.

ANDREICA GABRIELA
BUDUGAN CRISTINA
CALUSER BIANCA ANDREEA
DACZO MELINDA
DUMITRU ADRIAN
DUMITRU GYONGYI
FODOR MELANIA HELGA
GANEA ALINA RALUCA
GIURGIU KINGA ERICA
GHERMAN ALINA IUDITA
GHIOLTAN NICOLETA DANIELA
HEGHES MONICA ANCA
LASCAU MARIANA ANGELICA
MARIE DANIELA ELENA
MICLAUS LIDIA
MOCEAN ANDREEA STANCA
MURESAN DELIA RALUCA
MURESAN TUDOR
OACHIS SIMONA ADELA
PAUL CRISTINA MARIA
POP MELANIA CRISTINA
POP CRISTINA IZABELA
RAK JOLANKA
SARBU ELENA
SAVA SANDA MIHAELA