Administrator pensiune turistică - Roman - Seria 2 - Grupa 1

Cursurile încep Duminica de 02 August 2015, la sediul Colegiului Tehnic "Petru Poni" din Roman.

1 ANTAL AGNEZA
2 BALAITA MARCELINA
3 BALTEANU ALINA PETRONELA
4 BASTON ANCA
5 BLAJ CECILIA
6 BLAJ CRISTIAN VIRGIL
7 BLAJ ION
8 BLAJ IONELA
9 BLAJ MARIANA
10 BUJOR CRISTINA
11 COSTEA MARIA
12 DUMBRAVEANU MARIA
13 FANDEL FLORIN DANIEL
14 GHEORGHITA SABINA
15 ILINCA FLORIN CATALIN
16 IVASCU MARIA ANDREEA
17 MACINCA VALERICA
18 MAHU ELENA FELICIA
19 MUNTEANU CODRIN ALEXANDRU
20 NAPARLICA PAUL LUCIAN
21 NECHITA IOAN CIPRIAN
22 NICOLAU GABRIELA
23 PATRICHI IONELA
24 PAVAL MIHAI ADI
25 PERCA VERONICA
26 SUMANARU ADRIAN
27 VIERU ELENA
28 ZAHARIA CODRIN

Administrator pensiune turistică - Turda - Seria 2 - Grupa 3

Cursurile încep Duminica 02 August 2015, la sediul Colegiului Tehnic Turda.

1 ADI NICOLAE
2 BALLA EDMUND-NORBERT
3 BODEA TUDOR-GABRIEL
4 BOTA AUGUSTIN
5 DRAGAN IOANA
6 DRAGOTA VASILE
7 MEZEI ZSUZSIKA
8 HANC STEFAN
9 IUREAN ALEXANDRU ANDREI
10 KOMUVES VERONICA
11 LASCAU CRISTIAN ARTHUR
12 LUPEA OLIVIA- DIANA
13 MALOS MARIA
14 MIRON CLAUDIA STELIANA
15 MOCAN GABRIELA ANA
16 MORAR ALEXANDRU
17 PADUREAN LEONTINA
18 POPA DANIEL-OVIDIU
19 POPA EDMOND CRISTIAN
20 RAK ISTVAN
21 RUS ANAMARIA ALINA
22 SZABO ANNAMARIA ROZA
23 SUCIU EMIL FLORIN
24 SZOLLOSI ANNAMARIA
25 TASNADI ANA MARIA
26 VINTILA MIRELA

Administrator pensiune turistică - Brăila - Seria 2 - Grupa 1

Cursurile încep Duminica 02 August 2015, la Hotel Traian din Brăila.

1 BOBIA DORINA
2 CALU RALUCA
3 CHIROIU LICA
4 CIORANU ROXANA
5 CIUREA DANIELA
6 CRISTEA MARIAN VICTOREL
7 DECU DANIEL
8 DIMIAN ANISORA
9 GAVRILA ALINA GEANINA
10 GHERGHISAN MADALINA
11 GRIGORE CARMEN LILIANA
12 GUSATU IONICA DANIELA
13 HAHAIANU ANISOARA
14 IOAN RAZVAN FLORIAN
15 MIHAI ANGELICA
16 MOCIOC ELVIRA
17 MORARU RALUCA DANIELA
18 NASTASE MARCEL
19 NEAGU MONICA
20 ORZAN IONEL
21 PANAIT MARCELA
22 PLAIASU ELENA
23 PREFIT MIRELA
24 STANESCU MIHAELA OANA
25 STERPU FANEL
26 TANASE IOANA

Administrator pensiune turistică - Turda - Seria 2 - Grupa 2

Cursurile încep Duminica 02 August 2015, la sediul Colegiului Tehnic Turda.

1 AVRAM VOICHITA
2 BARTHA IUDIT
3 BOGATEAN ANDREIA MARIA
4 BRADU MARIANA-FLOARE
5 FAGADAR VLAD BOGDAN
6 FENESAN TUDOR VIDEL
7 GHIOLTAN CATALIN IULIU
8 HERTEG ADINA
9 HORVATH LIANA
10 MILITARU GABRIELA DANA
11 MIRON IOANA CLAUDIA
12 MOCAN SORIN
13 MURESAN DELIA-RALUCA
14 MURESAN TUDOR
15 NISTOR IONEL
16 PALFI CLAUDIA DANIELA
17 POP EMIL
18 PRUTEANU PUSA-DANIELA
19 ROSCA PATRICIA RAMONA
20 RUS AUREL
21 SALCUDEAN DOREL
22 SARMASAN ADRIAN
23 STANCIU GINA LUMINITA
24 SUCIU LIVIU
25 SUCIU RALUCA VERONICA
26 RUS SIMONA MARIA
27 TIMOSCA DORINA MIOARA
28 TODEA CSILA PIROSCA
29 TOT ALEXANDRA IRINA
30 URSU RALUCA DIANA

Administrator pensiune turistica - Turda - Grupa 1

Cursurile încep din data de 05 Iunie 2015, la sediul Colegiului Tehnic Turda.

1 ANDREICA GABRIELA
2 BUDUGAN CRISTINA
3 CALUSER BIANCA ANDREEA
4 DACZO MELINDA
5 DUMITRU ADRIAN
6 DUMITRU GYONGYI
7 FODOR MELANIA HELGA
8 GANEA ALINA RALUCA
9 GIURGIU KINGA ERICA
10 GHERMAN ALINA IUDITA
11 GHIOLTAN NICOLETA DANIELA
12 HEGHES MONICA ANCA
13 LASCAU MARIANA ANGELICA
14 MARIE DANIELA ELENA
15 MICLAUS LIDIA
16 MOCEAN ANDREEA STANCA
17 MURESAN DELIA RALUCA
18 MURESAN TUDOR
19 OACHIS SIMONA ADELA
20 PAUL CRISTINA MARIA
21 POP MELANIA CRISTINA
22 POP CRISTINA IZABELA
23 RAK JOLANKA
24 SARBU ELENA
25 SAVA SANDA MIHAELA