Operator validare date - Braila - Seria 2 - Grupa 1

Cursurile încep Duminica de 02 August 2015, la Hotel Traian din Brăila.

1 AVRAM PATILUDIS MAGDALENA
2 BASTIUREA LILIANA
3 BRATU RODICA
4 CALIN AURELIA GABRIELA
5 CALUGARU PAULINA
6 CHIRICA RADIAN
7 DIMIAN CRISTIAN
8 DRAGAN IULIANA
9 DRAGOS GABRIELA
10 DUTU MARIOARA
11 GAITA VASILICA
12 GUSATU MARIUS
13 JIRU STERE
14 MACAU CORNELIA
15 MANDACHE MARILENA
16 MAXINEANU TUDOREL DANUT
17 MUNTEANU DANIELA
18 NASTASE RADU
19 OBREJA MIHAELA
20 PARASCHIV SERGIU
21 PASCU MIHAELA
22 PAVEL TRAIAN
23 ROMAN ELENA
24 SOTIL MIHAELA
25 TABACARU CRISTINA
26 TABACARU MIHAELA
27 TRENCHEA AURELIA CRISTINA

Operator validare date - Targoviste - Seria 2 - Grupa 1

Cursurile încep Duminica de 02 August 2015, la sediul Universității Valahia Târgovişte.

1 ANTONESCU EUGEN
2 APOSTESCU FLORINELA
3 BRATU ALEXANDRA
4 BUCUROIU FLORICA
5 CIOINEA MIRELA
6 CUŢA LIVIA
7 FLOREA GEORGE
8 LAMBUŢĂ CARMENUŢA
9 MIHALACHE CARMEN
10 MIHART DANIELA
11 NICOLAE SIMONA
12 NIŢA LOREDANA
13 OPREA CAMELIA
14 PĂUNESCU MARIANA
15 RADU NICOLETA
16 RĂDUCANU PETRE
17 RUSU MARIANA
18 SIBIANU VASILICA
19 SIMION DORINA
20 STAN HARITON
21 STAN VASILICA
22 STĂNESCU LAURENŢIU
23 VIŞAN MARIANA
24 ZEPIŞI CORNEL

Operator validare date - Roman - Grupa 1

Cursurile încep din data de 05 Iunie 2015, la sediul Colegiului Tehnic "Petru Poni" din Roman.

 

1 ADĂSCALIŢEI GABRIEL
2 ANITEI BIANCA ROXANA
3 BACIU CLAUDIU CONSTANTIN
4 BACIU MIHAELA CECILIA
5 BARBA NOUA ALIN CONSTANTIN
6 BEJAN BOGDAN ADRIAN
7 CERCEL MANUELA LILIANA
8 COSTEA ELENA CAMELIA
9 DIACONU IOAN
10 DUMITRASCU ELENA CRINA
11 GHINET MARIA
12 HANGANU IULIAN
13 HORODNICEANU MARIA
14 IRIMIA IULIAN
15 LAZAR GABRIELA
16 IGNEA CIPRIAN
17 MURARU VALI MARICICA
18 PÂRVU CHIRILA ANTONIO
19 PETROSANU GABRIELA CRISTINA
20 PRICOPE IONELA DIANA
21 ROBU ADINA MARIA
22 SAVA LUDMILA
23 SBERA ALINA PAULA
24 SBERA ANDREI MIHAI

Operator validare date - Targoviste - Grupa 1

Cursurile încep din data de 05 Iunie 2015, la sediul Universității Valahia Târgovişte.

1 ANCA CRINA
2 BÎRLOG RAMONA MIRELA
3 COSTEA MIHAELA VASILICA
4 DESPA ANDREEA VICTORINA
5 DRĂGAN FLORICA
6 DUŞĂ MARGARETA
7 FURTUNA SONIA SOFIA
8 GHEORGHE ALINA FLORINA
9 IORGA GABRIELA
10 LUNGU ILIE ROBERT
11 LUNGU LOREDANA ELENA
12 MĂNGUŢA GEORGETA LOREDANA
13 MATEI ELENA ROXANA
14 MATEI MIHAI ADRIAN
15 MATEI NICOLETA CRISTINA
16 MIHAI DORIN COSMIN
17 NICULAE MARIANA MONICA
18 NUŢĂ MIHAELA
19 POPESCU FLORENTINA LUIZA
20 POPESCU LIXANDRA
21 ROTAR ONELA ADRIANA
22 SAFTA DANIELA RODICA
23 STEFAN IONEL
24 TOADER ELENA CRISTINA
25 TOMA MAGDALENA