Lucrator in comert - Targoviste - Seria 3 - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 03 Octombrie 2015, la sediul Universității Valahia Târgovişte.

 

1 ABDULA MARIAN
2 ANDREI IULIA RAMONA
3 BADEA IONELA CONSTANTA
4 BUSUIOC MARIAN LIVIU
5 CALIN ALEXANDRU CATALIN
6 CALIN ANGELO FLORIN
7 CIOINEA ANTONIO LIVIU
8 CONSTANTIN ELENA
9 CONSTANTIN GABRIELA
10 DESPA EUGEN ADRIAN
11 DRAGUT MARIA CRISTINA
12 DUMITRA MIHAELA ALEXANDRA
13 GRIGORE MARIA EMANUELA
14 LAZAROIU ANDREISI ALIN ALEXANDRU
15 LAZAROIU ANDREISI GABRIELA ROXANA
16 MEREORU ELENA
17 NITU TEODOR
18 OPREA ROXANA ALEXANDRA
19 PADURE DRAGOS FLORIN
20 PETRESCU LILIANA DENISA
21 POPESCU GABRIELA VALENTINA
22 SERBAN MIHAI
23 SIBIANU ADRIAN
24 STANILA NICULAE
25 STROIE CONSTANTIN
26 TANTAR IOANA GEORGIANA
27 TENE BOGDAN IONUT
28 VASILE IONUT VINCENTIU

Lucrator in comert - Comanesti - Seria 3 - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 03 Octombrie 2015.

1 ABABEI ANA MARIA
2 ANGHILINII GABRIELA
3 ATUDORII GIANINA
4 BALANUCA GABI
5 CARABAS ANA MARIA
6 CERNAT FLORENTINA
7 CHITIMIA ADRIAN
8 CHIRNOAGA GIGI SILE
9 COLPOS MARILENA
10 COVACI LUMINITA
11 DIRLAU RODICA
12 DRAGOMIR GINA
13 DRAGOMIR MARIA
14 FILIP ANGELA
15 FODOR GABRIELA
16 GRAVILUTA GABRIELA
17 CLANETARIU NICOLETA
18 ILIE OANA
19 INSURATELU MARIANA
20 LAZAR IULIANA
21 MACADAN VASILICA ANCA
22 PIRCU GABRIELA DANIELA
23 ROSU MARIANA
24 RUSU MARCEL
25 UNGURASU STEFANIA
 

Lucrator in comert - Turda - Grupa 1

Cursurile încep din data de 06 Iunie 2015, la sediul Colegiului Tehnic Turda.

1 BODEA ELVIRA
2 BOIA MARIUS-AURELIAN
3 BOIA RAZVAN
4 CIOTLAUS GEORGE-ADRIAN
5 COZMA ALINA-GABRIELA
6 GYORI GIZELA
7 JAC DANIELA-DORINA
8 HUDREA HOREA
9 HORVATH ARPAD
10 MAJOR DANIELA
11 MOLDOVAN ADRIAN
12 NAGYOȘI ECATERINA REKA
13 POP COSMIN-ADRIAN
14 PUCA OVIDIU-LUCIAN
15 RUS NICOLAE
16 SEBENI CAMELIA-ADELA
17 SOMBLEA MIHAELA
18 TODEA IOAN-GABRIEL
19 TOTHĂZAN CRISTIAN-DANIEL
20 TOTHĂZAN STELIANA
21 TRIF OLTITA
22 VERES CLAUDIA SIMONA

Lucrator in comert - Targoviste - Grupa 1

Cursurile încep din data de 06 Iunie 2015, la sediul Universității Valahia Târgovişte.

1 ANTON ANDRUŢA ADELA
2 BADEA GEORGIAN
3 BUDAN EUGENIA
4 CALOFIRESCU RODICA
5 CONSTANTIN GABRIEL MARIUS
6 CREŢU CRISTINA
7 CRISTEA MARIA MADALINA
8 DINU DORINA-DANIELA
9 DOBRE IONUT-LAURENTIU
10 DOBRE CONSTANTIN
11 DOBRE CRISTIAN-CONSTANTIN
12 GHENEA DANIELA
13 IANCU MIRCEA-NICOLAE
14 ILIE VASILICA
15 IONESCU ION
16 IONESCU MARIA
17 MARIN RODICA
18 NIŢĂ LUMINIŢA
19 POPA GHEORGHIŢA
20 POPA-STANESCU GEORGETA-LAURA
21 PREDA ELENA-DIANA
22 RUSU CIPRIAN-ALEXANDRU
23 STANCU COSTEL-CRISTI
24 STANCU IOANA-CERASELA
25 STANCU MARIA

Lucrator in comert - Roman - Grupa 1

Cursurile încep din data de 06 Iunie 2015, la sediul Colegiului Tehnic "Petru Poni" din Roman.

1 ALEXANDROAIA GABRIELA-ELENA
2 CĂLIANU-IORGA AUREL
3 CĂLIANU-IORGA MIHAELA-CLAUDIA
4 CHELARU MARIA-MIRELA
5 CIOBANU LAURENŢIU
6 CLAPA GHEORGHE
7 CORDUNEANU ION
8 FARCAŞ LIDIA
9 FLORIŞTEANU LUCREŢIA
10 GAVRILĂ IULIAN
11 GOGUŢ RODICA
12 GOTCA PAULA ANDREEA
13 GRIGORE PETRU-MARIUS
14 ISCIUC DOMNICA
15 JEHALIUC LUMINIŢA
16 LAZAR GHEORGHITĂ-DANIEL
17 MANOLACHE MARICICA
18 MARCOVICI CAMELIA-MARIA
19 MARTINAŞ SIMONA-ALINA
20 NĂPÂRLICĂ ALEXANDRINA
21 OLARU DUŢA
22 PANICARU OVIDIU
23 RADU PETRICĂ MARIUS